Eesti Russian

Loverte testib – Phyto juuksehooldustooted

Loverte testib postituses toome teieni seekord Phyto juuksehooldustooted. Proovisime ise ära kolm toodet ning seejuures ka testisime ära juuksevärvi.

Phyto

Kõigepealt proovisin juuksevärvi toonis No7 Blond.
Eelnevalt oli mul all toon no.6 ning juured olid päris tumedad (toonis 5) ning soov oli juukse tooni ühtlustada, et juuksed oleksid üle pea samas toonis.
Valisin selle toote, kuna olen juba mitu aastat juukseid värvinud ning juuksed hakkasid muutuma äärmiselt kuivaks ja kahuseks. Phyto juuksevärvi eelis on see, et tegelikult on tegemist hoopis juukseid parandava maskiga, mis siis töötab kui juuksevärv.

Phyto

Peal hoidsin värvi umbes pool tundi ning mis üllastas mind enim on see, et värvil ei ole juuksevärvile iseäralikku lõhna. Lõhn on nagu mõnus lilleline aas, mis oli tõsiselt mõnus avastus! Peale peal hoidmist ei ole vaja ka juukseid šampooniga pesta vaid lihtsalt sooja veega loputada.
Pakis oli kaasas ka juuksevärvi kaitsev palsam, mis samuti lõhnas nagu lille aas. Mask tegi juuksed veel enam pehmeks ning andis juurde sära. Sama maski on hiljem võimalik juurde osta ka suuremas tuubis.

Phyto

Peale maski tegemist kandsin ka rätikkuivadesse juustesse Phyto Keratiini kreemi.
Kreem on taaskord väga super toode ning muutis minu katkised juukseotsad kohe tervemaks.

Phyto

Kolmanda tootena kasutan iganädalaselt Phyto Phytokeratine Exrtreme maski. Mask on konsistentsilt paks ja geeljas ning taaskord imelise lõhnaga. Juuksed on peale maski kasutamist pehmed ja kergelt kammitavad ning minu värvimisest kahjustada saanud juustega teeb tõesti imet.

Phyto juuksemask

Share Button