Eesti Russian

Loverte: Teadlik klient eelistab kvaliteetset apteegikosmeetikat ka e-poes

Loverte e-poel käis külas Löwengrip Care & Color bränd ning vastasime paarile küsimusele.

Löwengrip

Nüüd saab Löwengrip Care & Color (LCC) juukse-, näo- ja valitud kehahooldustooteid osta Eesti suurimast ilutoodete e-poest Loverte. Tutvustame Loverte tiimi ja uurime, mis teeb Loverte e-poe eriliseks.

LCC-l ning Lovertel on tegelikult palju ühist – nimelt julgevad mõlemad brändid unistada suurelt. Loverte siht on kasvada tunnustatud ilutoodete e-poeks Põhja-Euroopas ning LCC eesmärk on jõuda oma toodetega kogu maailma naiste vannitoariiulitele. E-poest kosmeetika ja nahahoolduskraami ostmine on tänapäeval loomulik, mugav ja kiire. Oled proovinud?

Loverte, millega eristute? Vastab Kadi, Loverte turundusjuht.
Loverte teeb eriliseks siin töötavad inimesed, kes toimivad kui üks pere ja annavad iga päev oma panuse e-poe toimimisse. Meie põhifookus on kliendirahulolul ning mugav ostukeskkond on selle alus. Kolm asja, mille üle enim uhkust tunneme on kaasaegne ja kliendisõbralik e-pood, kus oleme kasutanud kõigi maailma suurimate e-poodide parimaid omadusi. Näiteks mugav navigatsioon, kiire otsing ning automaatselt täidetavad väljad. Teiseks paki kujundus ja feeling – meil on enda disainitud puhta stiiliga karp, mis püüab tähelepanu. Karbi sees on toodete kaitseks mullikile ning pakkepaber, mis annab pakile luksuse. Kirsiks tordil on tšekitasku, kust leiab toodete hinnad ja nimekirja. Ja kolmandaks, toodete tagastamise poliitika – me ei vaidle kliendiga kui ta tootega rahul ei ole. Toode võetakse tagasi ja ostusumma tagastatakse.

Mis on ilutoodete maailmas tõusuteel, praegu trendikas?
Hetkel on tõusuteel apteegikosmeetika. Inimesed on üha rohkem teadlikud toodetest, mida kasutada ja mille jaoks. Selle tõttu ka kasutatakse väga kvaliteetseid tooteid, mille toimeaine on silmaga nähtav. Üldjuhul käivad kõik trendid nö lainetena. Üks aasta võib olla väga minev loodusosmeetika, kuid mingi aeg see väheneb ja asendub näiteks mineraalkosmeetikaga.

Kes on Loverte klient?
Loverte klient on väga teadlik ostja, kes on kursis kõigi viimaste trendidega kosmeetikas ja nahahoolduses ning kes teab oma eelistusi.

Miks otsustasite hakata oma e-poes Löwengrip Care & Color ilutooteid müüma?
LCC on kaasaegne, samamoodi nagu ka Loverte. See on välja töötatud Rootsis tänapäeva inimese vajadustele ja soovidele tuginedes. Lisaks lai sortiment ning seeläbi leiab igaüks endale kindlasti midagi vajalikku. Samuti saavad ostjad olla kindlad toodete kvaliteedis ja toimivuses.

Löwengrip

Milline on Loverte tiim, kes te olete ja mis on teie enda lemmiktooted?
Loverte tiim on väga kokkuhoidev ja toimetame kui üks pere.

Oksana lemmik: Etude house face blur primer
See on üks mu viimase aja lemmik, mis üllatab hinna ja kvaliteedi suhtega. See primer on äärmiselt siidine, katab poorid ühtlaselt, on matistava toimega ja mis peamine – püsib peal terve päeva.

Kadi lemmik: Elizabeth Arden peel and reveal mask
Mõnus mask, mida kasutan paar korda nädalas. Väga lihtne ja kiire peale kanda ning nahk on peale maski väga värske ja puhas.

Ivo lemmik: Men-ü habemeajamise kreem
Olen vahetanud kreemi vahu vastu ja just Men-ü oma on saanud suureks lemmikuks. Kui vaht ziletiga maha tõmmata, siis jääb nahk kuivaks ja kiskuma. Kui kasutada kreemi, siis nahk jääb niisutatuks ja pehmeks.

Millest Loverte e-pood unistab? Kuhu jõuda soovite?
Soovime olla iga kliendi number üks valik ning tuua iga saadetud pakiga klientide päeva rõõmu ja sära. Plaanime laienenda Soome, Lätti ja Leetu ning tagada ka sealsetel turgudel sama head klienditeenindust ja parimaid hindasid.

Löwengrip Care & Color tooted Loverte e-poes leiad SIIT.
Originaaltekst on pärit Löwengrip Care & Color Eesti blogist.

Löwengrip

Share Button