Эстонский Русский

Тест: MeMeMe небесная косметика?!

В ноябре мы начали снова посылать косметику нашим экспертам, которые были выбраны среди наших клиентов. В этот раз мы выбрали среди 400 желающих 3 девушек: Канни, Елен и Яаника. Каждый месяц будем посылать девушкам косметику, которую они попробуют и тогда опишут. В ноябре мы послали им косметику от MeMeMe.

KANNI:

Beat the Blues

Beat the Blues

MeMeMe Beat The Blues Illuminator & Highlighter 12ml - я уже давно искала подходящую вещь для осветления кожи, но не знала, что лучше — пудра или крем. Теперь, попробовав эту вещь, могу сказать, что это для меня лучший выбор, puuder pudeneks ilmselt liialt laiali. Toodet on väga lihtne peale kanda ja tulemus jääb väga värske. Pakendi poolest näeb see välja nagu küünelakk, sest aplikaatoriks on sel pintsel. Pintsilt pole ma aga kordagi kasutanud, sest see on jäik ja kare; palju mugavam on seda näpuga kanda just sinna, kuhu soovid.

 

The Ultimate Eye Palette Classic - silmameigi tegemine on minu jaoks küllaltki frustreeriv tegevus, sest kunagi ei tule see välja nii nagu soovisin. Ometigi ei anna ma alla ja proovin üha uuesti. MeMeMe paletis on 8 klassikalist tooni — 2 matti ja 6 sädelevat -, millega saab teha nii päeva- kui ka õhtumeiki. Praeguseks olen katsetanud päevameigi tegemist.

The Ultimate Eye Palette

The Ultimate Eye Palette

 The Ultimate Eye Palette

The Ultimate Eye Palette

Proovisin värvi kanda peale pintsliga, kuid see polnud minu jaoks sobiv lahendus, sest värv kippus laiali pudenema ja ei jäänud piisavalt intensiivselt peale. Nii et leidsin enda jaoks sobivaks variandiks näpuga pealekandmise. Enne värvi pealekandmist kasutasin ka aluskreemi, sest nii jäi toon erksam. Tulemus jäi päris armas. Peale mõnda tundi väljas käimist polnud aga kahjuks värvist suurt midagi järel, ainult sädelus. Tundub, et pole väga tuulekindel värv. Muidugi võimalik, et ma oma võhiklikkusest ei tea kõiki nõkse, kuidas värvi püsivamaks muuta.

Paleti toonid

Paleti toonid

Paletti karp iseenesest nägi välja väga luksuslik, sarnaneb veidi firmade theBalm ja Too Faced, mis samuti kasutavad papist karpe. Vahe on ainult selles, et teiste firmade toodang on kümnetes eurodes kallim; MeMeMe on aga taskukohase hinnaga.

Correct & Perfect Concealer Kit oli kõige suurem üllataja. Olin küllaltki skeptiline selle toote suhtes, sest olin harjunud tumedate silmaaluste varjamiseks kasutama vedelaid tooteid, kuna neid tundus olevat lihtsam peale kanda ja arvasin, et need jäävad loomulikumad. Kui ma esimest korda MeMeMe peitekreemi proovisin, siis kõik mu eelarvamused kadusid. Toode oli väga kerge koostisega ja väga lihtne hajutada silma alla. Koheselt oli näha, kuidas see muutis näo palju värskemaks. Kattes peitekreemi veel samas komplektis olnud matistava puudriga, jäi tulemus eriti loomulik. Muude nahavigade katmiseks see minule väga hästi ei sobinud, kuna oli pisut hele ja tundus, et ei varja piisavalt punast tooni. Ometigi arvan, et tegu on suurepärase tootega juba sellepärast, et seda on väga mugav kaasa võtta — see on parajalt pisike ja tänu peeglikesele on võimalik seda ükskõik kus peale kanda. Samuti võin öelda, et see püsis väga hästi peal ja ei valgunud kortsukestesse.

Correct & Perfect 2 Step Concealer Kit

Correct & Perfect 2 Step Concealer Kit

ELIN:
MeMeMe Shimmer Stack Illuminating Powder 12g

MeMeMe Shimmer Stack Illuminating Powder 12g

MeMeMe Shimmer Stack Illuminating Powder – Proovisin seda toonis „Gold“ ning olen meeldivalt üllatunud. See highlighter on tekstuurilt väga peen ning seetõttu justkui sulandus mu näonahale. Ta andis täpselt paraja helkiva kuma, mis ei jäänud ebaloomulik. Mul pole varem olnud ühte korralikku highlighter’it, pigem kasutasin säravaid lauvärve, kuid see on kindlasti etem kui need, mida varem kasutasin.

MeMeMe Eye Sweep Precision Eye Definer No.1 Hot Black – See markerit meenutav silmalainer toimib väga hästi! Olen pidanud varasemalt mitmetes sarnastes lainerites pettuma, kuid MeMeMe oma teeb oma tööd hästi. Ta on väga must ning kergesti kontrollitav. Sobib hästi algajatele, kuna teda on lihtne kasutada.
Fire Eyes

Fire Eyes

MeMeMe Eye Inspire Baked Eyeshadow Quad – Selle lauvärvi quad’iga on selline lugu, et kui kasutada teda kuiva pintsliga, siis eriti midagi silmalaugudele näha ei jää. Kui aga kasutada pealekandmiseks niisket pintslit, on värvid kohe palju silmatorkavamad. Toonis „Fire eyes“, mida proovisin isiklikult, on värvid kaunilt erksad ning kergesti hajutatavad.

JAANIKA:
MeMeMe Light Me Up Lip Gloss 6ml - Väga mugav kasutada tänu peegli ja valgustusele. Värv mahe ja ilus. Koostis minu jaoks liiga tihe, tugev mentoolimaitse ja õhetus huultel, mis ei meeldinud. Lubatud lopsakust mina oma huultel ei täheldanud.
MeMeMe Flawless Tinted Moisturiser SPF15 30ml — Jumestuskreemi koostis oli paras, mugav peale kanda ja laiali hajutada. Kreemi lõhna oli vaevu tunda, see meeldis. Jättis naha meeldivalt ilusaks ja läbikumavaks.
MeMeMe Eye Sweep Precision Eye Definer No.1 Hot Black 1.6g — Silmalainer on nendest toodetest mida testiin vaieldamatu lemmik. Aplikaator on paraja tugevusega, väga hea on silmajoont joonistada. Püsib peal terve päeva ja ei lähe laiali. Värv tugev, ei pea mitu korda üle joonistama, et värv tumedam oleks.
Vaata kõiki MeMeMe tooteid e-poest.
Share Button