Eesti Russian

3 viga ripsmete värvimisel

The-Secrets-of-applying-1930s-Cake-Mascara21. Sa paned liiga palju kihte

Ka need naised, kes end eriti ei meigi, üldiselt siiski kasutavad ripsmetušši. Vaatamata sellele, et see on kõige enam kasutatav toode, kasutatakse seda tihti valesti. Paljud ripsmetuššide tootjad soovitavad peale kanda 2 kihti, kuid siiski paljud naised lasevad harjaga üle ripsmete kuni 30 korda!

2. Sa ei kasuta ripsmekoolutajat

Esimene soovitus on kasutada ripsmekoolutajat, sest siis vajad vähem kihte tušši. Koolutada tuleks esmalt juurte juurest ja seejärel ripsmete keskelt ning viimasena otste juures. Ripsmeid tuleb hoida koolutaja vahel umbes 3 sekundit iga kord.

3. Sa alustad ülemistest ripsmetest

Kui sa nüüd ripstušši hakkad peale kandma, siis alusta alumistest ripsmetest, sest kui ülemised on juba kaunilt värvitud, siis alumisi värvides võivad ülemised laugusele laiali minna kui ripsetušš ei ole piisavalt kuivanud vahepeal. Ripsmeid värvides tuleb teha liigutusi diagonaalis ja rahulikult. Alusta seestpoolt, seejärel keskelt ja viimasena tõmba silmanurgas olevad ripsmed ilusaks!

NB! Avatud ripsmetušš ei säili kaua, seda soovitatakse kasutada mitte enam kui 3 kuu jooksul. Niiske ja pime keskkond on hea bakteritele ning korduval avamisel satub sisse õhk, mis kuivatab toodet.

NIPP! Kui siiski alustasid värvimist ülemistest ripsmetest, siis laugude kaitseks hoia tavalist lusikat ripsmete taga.

Abimehed Loverte e-poest: Tweezerman koolutaja, Tweezerman plastikust koolutaja, GOSH ripsmeseerum, klientide lemmik Lancome ripsmetušš.

Share Button