Eesti Russian

Test 2: Collistari kosmeetika

Novembris alustasime toodete testimisega – valisime 4 hakkajat naist, kes olid nõus enda peal läbi testima tooted, et teie valikut lihtsamaks muuta. Iga kuu saadame testijatele tooteid või testreid. Facebookis olid nõus testijateks hakkama üle 1300 inimese. Täname kõiki, kes olid valmis meid aitama!

Saatsime igale testijale Collistari ühe huuletoote ja ripsmetuši.

Tagasiside:

JELENA:
jelenaMa valisin huuleläike Collistar Gloss Design Shock värvitoon 23 Arancio Shock. Värv on veel parem kui pildi peal. Väga ilus, mahlakas, erkoranž sätendavate osakestega (praktiliselt katab ära huulte enda värvi). Vaatamata sellele, et eelnevalt ei ole mul Collistari toodetega hästi läinud, murdis see huuleläige kõik eelarvamused antud brandi kohta.

Collistar huuleläige (Arancio Shock)

Aplikaator on mugav, lame. Läige ise on natuke liiga tihke. Lõhn on meeldiv. Ei lähe laiali ja saab ühtlaselt peale kanda. Natuke niisutava toimega. Et ei koguneks peaks kasutama koos huulepliiatsiga. Imestusväärne oli see, et värv on küllaltki püsiv. Paari tunni pärast huuleläige ise kaob, kuid värv ja sädelus jäävad. Minu hinnangul ei jää see alla luksusbrandide toodetele. Seda saab kasutada nii pliiatsi ja huulepulgaga, kuid ka üksi. Mina jäin rahule. Kavatsen osta veel seda läiget ja proovida ka teisi värvitoone. 5 punkti 5-st.

Lisaks testisin Extreme Supermascarat. Avasin – vaadates harja järgi on tegemist pikendava ripsmetušiga. Usun, et kohevust see vist väga ei anna. Aga ma kasutangi just selliseid! Hari eraldab ripsmeid hästi ja saab peale kanda kogu pikkusele. Minu meelest näeb loomulik välja, ei ole “ämblikujalgade efekti”. Tal on geeljas koostis, lõhn on hea, kuivab kiiresti. Meigieemaldiga maha võtmine mugav. Minu jaoks selline üks ripsmetušš peabki olema!
Samas tuleks mainida, et hõredate ripsmete omanikele see tõenäoliselt ei sobi.

MAARIKA:
maarikaMinu tagasiside Collisteri toodetele – Collistar Gloss Design (15 Cipria Perla) ja Collistar Mascara Infinito.

Esmane emotsioon oli: oh kui lahedad pakendid, tahaks kohe proovida!

Huulepalsameid/läikeid kasutan igapäevaselt, kuid üldiselt meigin end väga vähe/harva. Ripsmetušši otsustasin testimise eesmärgil kasutada igapäevaselt. Esmakordselt avades vaatas mulle vastu, mitte just minu lemmikhari, kuid otsustasin, et annan talle võimaluse näidata, mida ta suudab. Esimesel kahel päeval ei märganudki, kui huvitav see hari tegelikult oli ning siis sattusin vaimustusse. Mul on alati olnud probleeme silma sisenurkades olevate ripsmekarvade värvimisega, sest alati suutsin ma oma silma sisenurga ripsmetuši harjaga ära määrida, selle harjakese puhul oli aga kõik hoopis teistmoodi. Ühelt poolt on harjased pikemad ning seetõttu sai edukalt ka kõige väiksemad karvad värvitud ilma probleemideta (silma sisenurk jäi ka puhtaks). Mis aga võib-olla mitte nii väga selle tušši juures mind ei vaimustanud oli see, et kui tahta kahe kihiga värvida, siis kippusid ripsmed tükki minema (võib-olla on ka minu oskamatus :), või oleks pidanud esimesel kihil natukene kauem lasta kuivada enne kui teist korda üle tõmbasin). Muidu on väga hea toode ning kindlasti soetan mõne oma sõbrannale kingiks. Hindeks annaks sellele tootele 5 palli süsteemist väga tugeva 4.

Collistar huuleläigeHuuleläige on väga kenas pakendis. Väga mugav kaasas kanda, piisavalt väike, et ridiküli mahtuda ning samas piisavas koguses, et jätkuda pikemaks ajaks. Olen üpris kitsaste huultega (üpris kriipsud teised) ning otseselt kohest lopsakust huultes ma küll ei tundnud/näinud. Kuid on väga hea katvusega ning suurepärase niisutavusega. Väga paksu konsistentsiga, mis esialgu tundus natukene võõras. Talvel kipuvad mu huuled väga kuivama ning seetõttu tuleb mul päevas korduvalt oma huuli niisutada. Selle läike puhul olid mu huuled aga nii hästi niisutatud, et julgelt võin väita, et huuli värvisin ma kaks korda harvemini, sest polnud vajadust tihedamalt seda teha. Värv on ilus ning huuled kumavad kaunilt. Oli ka üks miinus – huuleläikes on niipalju sätendavaid kristalle, et huultele vastu minnes läikis kõik (sõrmed, sall, jope äär). Seega kui teised läiked kuivavad kiiresti ning neid on vaja tihemini kasutada, siis selle läike puhul ei ole vaja tihedat kasutamist, kuid samas on ta ka pikalt nö määriv. Kokkuvõtteks on positiivset kordades rohkem kui negatiivset selles tootes, seega hindaksin seda 5 palli süsteemis väga tugeva 4ga või pigem isegi nõrgemapoolse 5ga.

ANETTE:
Collistar huuleläigeanette Collistar Gloss Design (3 Azalea Perla) huuleläige: Läige selle sõna parimas tähenduses. Sobib väga hästi igapäevaseks kasutamiseks kuna andis kergelt läbikumava tooni koos ekstra läikega. Pidulikumal puhul rõhutab huulepulga tooni ja muudab huuled eriti lopsakaks ja muudab värvi kauapüsivaks. Meeldiva lõhnaga ja püsib peal ka pärast söömist, samas ei jäänud ebameeldivalt kleepuv.
Huuleläike puhul väike miinus on see, et kuna jääb nii läbipaistev, siis ei ole olulist vahet, millist tooni kasutada, aga rohkem miinuseid tõesti ei oska välja tuua. Lisa plussina pigem toon veel välja ilusa tootedisaini, mis minu jaoks on väga oluline.
Collistar Three Dimensional Supermascara: Väga hea hari, mis võimaldab ripsmetušši kanda ka silmanurgas kõige pisematele ripsmetele. Kergesti eemaldatav, aga samas püsib ideaalselt kogu päeva. Ei lähe tükki, pudene ega lähe niiskuse korral ka laiali. Eriti meeldis see, et sobis ka minu tundlikele silmadele ja ei tekitanud ärritust.

KERTU:

kertuCollistar huulepulkToodete kätte saamise juurde käib alati väike elevus, aga seekord olid mul ootused eriti kõrged.
Collistar Mascara Design Extra Volume täidab oma lubadust ripsmetele volüümi anda suurepäraselt. Koolutasin enne ripsmete värvimist ainult ühe silma ripsmeid ja erinevust oli väga raske märgata, mõlema silma ripsmed olid ilusti kooldus. Ripsmed jäävad pikad ja ilusti eraldatud, tušš ei kleebi neid kokku. Ripsmetušš püsib ilusti terve päeva, ei pudene ega lähe laiali. Collistar Mascara Design lubab ka 30 päevaga saavutada 28% tihedamad ripsmed, aga seda ma näen paari nädala pärast. Ripsmetušš on kauni eksklusiivse disainiga, kuid samas ka käepärane. Ka hari on hea kujuga, tušši on mugav peale kanda. Ripsmetušš leidis koha mu lemmiktoodete hulgas asendades mu eelmise ripsmetušši.
Collistar Rossetto Vibrazioni di Colore huulepulk on mõnusa tekstuuriga, ja muudab huuled visuaalselt lopsakamaks. Huuled jäävad sametiselt pehmed ja niisutatud. Huulepulk jätab kauni läike ja püsib peal nii süües kui juues. Minu valitud toon Rosa Azalea on väga ilus õrna hõbedase läikega roosa. Huulepulgal on meeldiv õrn lõhn ja pakend on stiilne ja mugav kasutada. Tuleb tõdeda, et nii huulepulk kui ripsmetušš said oma ülesannetega suurepäraselt hakkama.

Tutvu Collistari toodetega Loverte e-poes.

Share Button