Eesti Russian

Juuste taassünd TIGIga

Tigi uus sari Hair Reborn on luksuslik juuksehooldus, mis muudab juuksed elavamaks ja ilusamaks. Sarjas on tooteid erinevatele juuksetüüpidele.

Nõrkadele, kahjustatud juustele

reborn… on välja töötatud oranž sari. Need tooted tugevdavad juukseid. Innovatiivne Hyper-Distilled™ tehnoloogia ja koostises sisalduv PROLIPID 3 sulgevad juuksekutiikula, tungivad sügavale juuksekarva kiihtidesse taastades proteiinide taseme juukse sügavaimas cortex kihis. Juuksed on kui uuesti sündinud – tugevad ja elujõulised.

 

Normaalsetele või kuivadele juustele

reborn… on mõeldud sinine sari, mis niisutab juukseid. Innovatiivne Hyper-Distilled™ tehnoloogia ja koostises sisalduv Micromarine ühend aitavad taastada kaotatud liipide kaitstes juukskutiikulat kahjustuste eest. Niisutab juukseid sügavuti ilma neid raskeks muutmata.

Juuksed jäävad erakordselt pehmed ja kaunilt säravad.

 

Kahustele juustele

reborn… on Hair Reborn lilla sari, mis on toitev ja siluv. Unikaalsel hüper-destilleeritud tehnoloogial põhineva koostis koos Seriseal siidiproteiiniga siluvad juuksekutiikulat ja taastavad juuste elastsuse. Juuksed on kui uuesti sündinud – siidiselt siledad ja kaunilt läikivad.

 

TIGI Hair Reborn hooldus- ja viimistlusvahendid

Lisaks sellele kuuluvad Hair Reborn sarja ka hooldus- ja viimistlusvahendid. Juukseõli silub ja niisutab juukseid. Juuksepiim vähendab kahusust ja on kuumakaitsega. Juuksevärvi kaitsev toonik on samuti kuumakaitsega. Sarja kuulub ka juukselakk, mille väljatöötlemisel on samuti kasutatud uusimaid tehnoloogiaid.

Vaata kogu sarja Loverte e-poest.

Share Button