Eesti Russian

Suvine juuksehooldus L’ANZA toodetega

Lähenevate ilusate ilmade puhul soovime kõik, et meie juuksed oleksid terved ning säraksid päikese käes. Et pakkuda juustele parimat kaitset ning intensiivset hooldust soovitame sel kevadel hooldada oma juukseid L’ANZA innovaatiliste toodetega.

L’ANZA – tervendav juuksehooldus

L’ANZAT on tutvustatud ilutööstuses kui „üht esimestest professionaalsetest juuksehoolduse brändidest, mis on disainitud individuaalsetele juustevajadustele.“ L’ANZA kaitseb ja hooldab juukseid süvitsi ning pakub igale juuksetüübile sobivaid hooldus- ja viimistlustooteid. Brändi teeb eriliseks nende pühendumine juuste tervisele ka pikemas perspektiivis: L’ANZA tooted parandavad juba kahjustunud juukseid ning aitavad kiharatel püsida kaunid ja elujõulised.

Tuntud Briti ilublogija Sarah L. Stevenson on kirjutanud oma vaimustusest L’ANZA toodetest ning on maininud ka, et tema juuksur on kuabamärgi toodete pikaaegne kasutaja ning brändi suur austaja.

L’ANZA Healing Volume Thickening šampoon ja palsam 

Nii šampoon kui palsam on küllaltki kreemised ning juustele on neid imekerge kanda. Mõlemal tootel on sees ka kerge sädelus, mis annab juustele kauni sära ning lisab igapäevastele hooldustootedele veidike luksulikuma olemuse. Volume sarja tooted annavad juustele kohevust ning kergust ning sobivad hästi õhekeste juuste igapäevaseks hooldamiseks.

 L'Anza Healing Volume tootesari

L’ANZA Healing Style Beach Spray – suvekuude must have! 

Beach Spray on Sinu selle suve parim kaasalane! Sprei kaitseb juukseid kahjuliku UV-kiirguse eest ning annab kiharatele ka kauni fresh from the beach välimuse – sundimatult vaba, ent trendikas ning pilkupüüdev soeng vaid mõne minutiga. Beach Spray sisaldab ka kaktuse ekstrakti, mis kaitseb juukseid elektriliste viimistlusvahendite – föönid, sirgendajad, lokitangid – kuuma kahjustuste eest.

 L'Anza Healing Style Beach Spray

L’Anza tootevalikust leiab tervelt 8 erineva suunitlusega hooldussarja ning ka suure viimistlustoodete valiku. Erinevad L’ANZA tooted leiad SIIT.

Share Button