Eesti Russian

Kolm kingiideed emadepäevaks

Kevad on vallutanud meie meeled ja emadepäev läheneb kosmilise kiirusega. Teades, kui keeruline võib olla sobiva kingituse leidmine, siis panime kirja mõned ideed, millega ema või vanaema sel emadepäeval üllatada.

PARFÜÜM või PARFÜÜMIKOMPLEKT

Parfüüm on üks nendest ilutoodetest, mis sobib kingituseks pea igaks tähtpäevaks. Et tegemist on pigem kallimapoolse ilutootega, millega end igakuiselt ei premeerita, siis on parfüüm või parfüümikomplekt universaalne kink, mis sobib erinevates vanustes emadele. Leida tuleb vaid see õige, mis naela pead tabaks.

Parfüümikomplektidest soovitame Elizabeth Ardeni White Tea 100ml EDT komplekti – sobib nii noortele kui vanadele, kerge ja imeline just kevadsuviseks perioodiks – ja Marc Jacobsi Daisy 50ml EDT komplekti – loomult lillelisem, kaunilt pakendatud ning väljapeetult naiselik. Parfüümikomplektid on emadepäeva raames 15% soodsamad. Kampaania kestab 30.04 – 13.05.

Kui aga parfüüm on see, mida jahid, siis uutest parfüümidest soovitame Carolina Herrera Good Girl Légère EDP‘d – kaunis stiletokujuline pudel on naiselik ja glamuurne – või Michael Korsi Wonderlust EDP‘d – suurepärane lõhn kaunis minimalistlikus pakendis.

Michael Kors Wonderlust EDP

JUUKSEHOOLDUSKOMPLEKT BALMAIN HAIR COUTURE’ilt

Neile, kes peavad lugu kvaliteetsest juuksehooldusest tasub kingitus valida Balmain Hair Couture’i ridadest. Kaubamärgi valikust leiab erinevas hinnaklassis komplekte, mis on kaunilt pakendatud luksulikesse Balmaini kinkekarpidesse.

Meele teevad rõõmsaks näiteks Balmain Styling komplekt, mis koosneb neljast viimistlustootest; Mini Silver SPA Brush komplekt, mis võlub tõeliselt ilusa käsitsi valmistatud hõbedase juukseharjaga; või Balmain Cosmetic Care Bag komplekt, mis sisaldab lisaks reisisuuruses hooldustoodetele ka stiilipuhast Balmain Paris kosmeetikakotti.

Balmain Hair Couture Styling Pack

LUKSUSLIK MEIGITOODE

Luksuskosmeetika paneb iluhuvilisest naise südame ikka kiiremini põksuma. Elegantne meigitoode, mis on salamisi tee meigikotti leidnud teeb ka halli argipäeva eriliseks. Guerlain on kaubamärk, mida käsi südamel soovitame. Brändi tooted on ilumaailma klassika ning kõrgelt hinnatud ka maailma staaride poolt.

Huuletoodetest on suurepärased kaunilt mati tulemusega Guerlain Intense Liquiud Matte Lip Color ja imeilus roosaka tooniga KissKiss Roselip Tinted Lip Balm. Eriliseks kingituseks oleks ka Guerlain L’Or Radiance Concentrate Makeup Base, päris kullaga sära andev primer, või roosade harjakestega Guerlain Meteorites puudripintsel.

Guerlain KissKiss Lip Balm

Share Button