Eesti Russian

Kooli lõpetamine. Soengud ja kingid.

Suve algus toob endaga kaasa palju siblimist: lõpukleitide, -soengute ning -kingituste leidmine, valikute tegemine. Seekordsest postitusest leiad kaks erinevat ideed lõpusoenguks ning anname  ka soovitusi, milliseid tooteid kasutada ning miks mitte ka lõpetajale kinkida.

Lihtne, ent armas! Soeng, mis sobib iga kleidiga. 

 Tagasihoidlik, ent armas!

Kas teadsid, et ka sirgendajaga on võimalik saavutada kaunid loomulikud lokid? Balmain Hair Couture professionaalse titaaniumist sirgendajaga saavutab maksimaalse tulemuse ning ei kahjusta juukseid. Samuti näeb sirgendaja välja vägagi eksklusiivne ning sobib imeliselt kingituseks ka koolilõpetajale.

Balmain Hair Couture Professional Titanium sirgendaja. Hind 169.00€

Enne kuumtöötlemist soovitame juustesse kanda hooldav juukseõli, mis muudab kiharad pehmeks, kuumtöötlemisele vastupidavaks ning säravaks. Proovi näiteks Kerastase Elixir Ultime Beautifying juukseõli. See annab juustele hea lõhna ning on ka suurepärane igapäevaseks kasutamiseks mõledud juuksehooldusvahend.

Kerastase Elixir Ultime Versatile Beautifying juukseõli. Hind 32.90€

Tagasihoidlik punutis, mis jätab kleidi osas laiema valikuvõimaluse.

Tagasihoidlik punutis

Et soeng püsiks kaunis ka hiliste õhtutundideni, oleks mõistlik kasutada kvaliteetset juukselakki. Rich Pure Luxury Sure Hold Hairspray tagab juustele kauni sära ning hoiab neid soengus just nii kaua kui vaja – kammides kaob tugev hoidvus ning see võimaldab ilma suurema vaevata soengut muuta või värskendada.

Rich Pure Luxury Sure Hold juukselakk. Hind 12.95€

Paar päeva enne lõpetamist – või mis tahes suursündmust – on suurepärane mõte juukseid turgutada toitva ja niisutava juuksemaskiga. Maskid on justkui intensiivsemad versioonid palsamitest, mis hoolitsevad juuste tervise ning struktuuri eest. Tulemuseks on elujõulised ja pehmed juuksed. Üks meie lemmikuid on näiteks Löwengrip Care & Color The Cure juuksemask, mis sobib imehästi neile, kellele meeldib juukseid värvida ja kuumtöödelda.

Löwengrip Care & Color The Cure juuksemask. Hind 12.90€ – 23.90€

Share Button