Eesti Russian

Korea ilumaailma valutu B-Tox

Korea ilumaailm on teadupärast lääne omast aastaid ees. Sealt pärinevad mitmed innovaatilised kosmeetika tooted ja julged, läänemaailmas mitte veel nii suurt kasutust leidnud koostisained. BBC andmetel kulutavad korealannad oma sissetulekust kaks korda rohkem ilutoodetele kui ameeriklannad. Nad on nõudlikud tarbijad, kes on kursis koostisosade ja nende toimeainetega ning oma ilutoimingutes äärmiselt järjekindlad. Niisiis ootame alati huviga, millega Korea ilutoodete kaubamärgid üllatada suudavad.

 

Üks huvitavamaid uudistooteid Loverte veebipoes on The Mask of Zorro B-Tox Ampoule – kummalise nimega kummastav toode – mis sisaldab luksuslikku aktiivainet, Sesderma Volufiline. Tegemist on nanotehnoloogiliselt toodetud botoksilaadse funktsionaalkreemiga, mis imendub kiiresti, supertõhus ja, mis veelgi kihvtim, täiesti valutu!

 

Funktsionaalkreemi botoksilaadne toime väljendub kohese pinguldava effektina. Nahk jääb toodet kasutades siledam ja ka poorid hakkavad vähem silma. Samuti on B-Tox Ampoule suurepärane abimees neile, kes on hädas tumedate silmaümbrustega ja esimeste vananemisilmingutega. Kreemi effekt on kohene naha pinnastruktuurile ja pooridele, ent suuremaid muutusi näeb regulaarse ja pikemaajalise kasutuse järel. B-Tox Ampoule’i silendav ning pinguldav toime ergastab nahka ning muudab selle säravamaks.

The Mask of Zorro B-Tox Ampoule

Kiusatus oli suur ja niisiis leidisme ka Loverte kollektiivist kaks julget, kes ime-kreemi omal nahal proovisid. Pikk lugu lühidalt, B-Tox Ampoule on tõesti väärt proovimist! Tugevamate miimikakortsude puhul küll tulemust ei näinud, ent tumedatel silmaalustel ja ka otsaesisel oli tulemust tõesti juba esimese kasutuskorraga näha. Piirkond, kus kreemi kasutati muutus siledamaks ja ka kortsukesi tundus vähem.

 

Mõlemad katsetajad lõpetasid süvahoolduse endale meelepärase öökreemiga ning hommikul ärgates oli näonahk tavapärasest ühtlasem ja säravam! Kreemi kohta kehtib lause „magades nooremaks,“ kuna just seda antud toote kasutamine soodustabki!

 

The Mask of Zorro B-Tox Ampoule botoksilaadse toimega funktsionaalkreemi leiad Loverte veebipoest hinnaga 13.95€.
Share Button