Eesti Russian

Kuidas hooldada ja puhastada meigipintsleid?

Uusi meigipintlseid on lausa lust kasutada, kuid kuidas hooldada pintsleid nii, et see uus värskelt karbist võetud pintsli tunne jääks alles?
Pintslid on loodud oma tööd hästi tegema, kuid seda ei saa juhtuda, kui on täis make-upi, surnud naharakke, baktereid, õli ning tolmu.

Siinkohal toome välja kaks viisi, kuidas hooldada ja puhastada oma meigipintsleid:

Peale kasutamist pintsli üle tõmbamine.

Kauapüsiv kosmeetika nagu geel-lainer, huulevärv ja jumestuskreemid kleepuvad kergelt pintslite külge. Et ära hoida liigset kosmeetika kogunemist pintslile, tõmba need peale kasutamist üle meigieemaldus salvrättidega või lihtsalt tavalise salfrätikuga, et eemaldada suurem osa tootest. See viis hoiab ka ära toote levimise teistele pintslitele või toodetele. Soovitame kasutada Etude House või Idun Minerals pintslipuhastuse spreid.

Hoia oma lauvärvi- ja näopuudri pintslid alati puhtad ja meigivabad. Kui pintslisse koguneb puuder, siis puhasta kas alkoholiga või pintslipuhastajaga 1-2 korda nädalas. Pihusta näiteks antiseptikut või meigipintlite puhastusvahendit riidetüki või paberrätiku sisse ning hõõru pintsel puhtaks. Korda kuni pintslid on puhtad.

Britney_Spears

Sügavpuhastus.

Kord nädalas või peale 7-10 kasutamist soovitame oma pintslid põhjalikult puhtaks teha seebi ja veega ning oliivõliga suurema mustuse eemaldamiseks.
Toimi järgnevalt:
Pane valmis kauss või tass veega kraanikaussi.
Varu paberrätikuid ja meigipuhastuse alus.
Pane valmis nõudepesuvahend või šampoon ja oliivõli.
Puhastamine: Pane mõõdukas kogus seepi pintslipuhastuse aluse või riide/paberi peale, keeruta pintslit vee sees ning seejärel pane pintsel seebi sisse ning keeruta ka seal ringi. Peale seda puhasta pintsel puhta vee all ning kuivata pintsel paberrätikusse. Korda kuni pintsel on puhas meigist ning seebist ja pane külje peale kuivama.
Eemalda veekindel meik oliivõliga. Selleks tilguta paar tilka õli riidest rätiku või paberrätiku puhta osa sisse ning hõõru pintslit kuni meigiosakesed lahti tulevad. Vahepeal võib ka lisaks õlile läbi seebi ja vee tõmmata, et pintsel täielikult puhtaks saaks.

Kõik puhastustarvikud pintslitele leiad Loverte.com e-poest >>> SIIT.

meigipintlite puhastus

Share Button