Eesti Russian

Kuidas valida parfüümi?

Kas oled kokku puutunud probleemiga, et parfüümivalik on nii suur ja lai ning raske on valida? Tegelikult on ka netist lõhna tellimine lihtsustatud, kui teada vaid mõnda kavalat nippi. Millised need on?

Oleme parfüümidega tegelenud kaua. Panime Sinu jaoks kirja kolm põhilist parfüümitüüpi või -gruppi, nende kirjeldused ja kandjad. Nii on Sul kergem otsustada, mis tüüpi lõhna soovid kanda ja saad sobiva parfüümi välja valida. Saladus seisneb nimelt selles, et sinu stiil ja parfüüm peavad sobima.

Parfüümid jagunevad kolme põhilisse gruppi: idamaised, Chypre ja lillelised lõhnad.

Idamaised parfüümid

300x300_orientalIdamaistel parfüümidel on meela vaha ja vanilli lõhn, mis oma kombinatsiooni ja aroomi mõttes on kõige külluslikumad. Samas on sellised lõhnad pehmed, andes seksika ja sensuaalse efekti. Seega on see parim valik näiteks restorani või ööklubisse minnel, intiimsel kohtumisel kallimaga või lausa magamistoas, kuid mitte tööintervjuul, koosolekul või muul tähtsal kohtumisel.

Kandjad:
Marilyn Monroe, Beyonce, Kate Moss

Välimus:
Idamaise parfüümiga lähevad ideaalselt kokku erinevad loomamustrid, pits ja seksikad litrid ehk teisisõnu kõik, mis on naiselik ja seksikas. Cavalli ja Dolce&Gabbana on hea riidevalik.

Meik:
Kui lased endale peale mõnd sensuaalset idamaist lõhna, siis värvi ka huuled punaseks ning tee pähe võrgutavad suitsusilmad. Nii on kogu välimust üksteist toetav.

Parfüümid:

Chypre parfüümid

300x300_cypreChypre parfüümid pärinevad Küproselt, nad on soojad ja kuivad ning meenutavad metsi ja samblaid. Naised, kes kannavad selliseid parfüüme, on distsiplireeritud ja neile meeldib veatu välimus. Nad on kaunid ja enesekindlad, astudes mööda elu julgelt ja teedrajavalt. Chypre lõhnadest võib välja lugeda, et “kõik on kontrolli all”. Need naised on iseseisvad, kuid valmis ka mõnusaks partnerluseks.

Kandjad:
Madonna, Angelina Jolie

Välimus:
Chypre parfüümi tüüpi naised on välimuselt elegantsed ja kannavad ideaalselt istuvaid riideid. Nad on naiselikud ja kaunid, kuid mitte ülevoolavalt sensuaalsed. Nende stiil on klassikaline, ilma üleliigsete detailideta.

Meik:
Kui kannad Chypre stiilis parfüümi, siis värvi oma silmad tumedaks ning jäta huuled heledaks.

Parfüümid:

 

Lillelised parfüümid

300x300_floralLillelisi parfüüme kannavad kõik muretu, päikselise ja kerge olekuga naised. Nad on alati õnnelikud ja rõõmsad, säilitades optimismi ka rasketel hetkedel. Lõhnanootidest kohtab roosi, lavendrit ja muid lilli, mis meenutavad lapsepõlve ja nooruslikkust, olemata lapselikud. Lilleliste parfüümide kandja on pigem naiselikult seksikas naabritüdruk kui jõhker tšikk, kes vallutab kõik mehed, keda ihaldab.

Kandjad:
Kate Middleton, Jennifer Anniston, Kate Holmes

Välimus:
Lilleliste parfüümide kandjad on välimuselt armsad ja kenad, nende olek on pehme ja nunnulik. Nad võluvad oma naiseliku oleku ja rõõmsameelse nooruslikkusega. Riietest eelistavad nad kanda pigem mugavaid kui ultramoodsaid esemeid.

Meik:
Huuleläige ja ripsmetušš on lillelise parfüümitüübi peamisteks meigivahenditeks. Ja tegelikult rohkem polegi vaja, sest nende sära muudab nad niigi ilusaks.

Parfüümid:

Share Button