Eesti Russian

Leevendus ülitundlikule nahale

Kodumaine ilubränd LUMI on turule toonud uue prebiootilisel kanepiõlil baseeruva tootesarja, mis on loodud neile, kes on igapäevaselt kimpus väga tundliku naha ja punetusega või nahaprobleemidega nagu atoopiline dermatiit, rosaatsea ja psoriaas. Lisaks viiele erinevale prebiotiikumile sisaldavad kodumaisest tervisekanepist valmistatud uudistooted ka kuuteteist bioaktiivainet, mis kõik hoolitsevad naha tervise eest tervikuna.

„Elame keemiaküllasel ajastul, kus nii allergiad kui naha ülitundlikkus on üha levinumad probleemid,” märgib LUMI üks asutajatest Helen Hirv. „Ka atooplist dermatiiti esineb järjest sagedamini. Prebiootikumid aitavad selliste nahahädade, aga ka lihtsalt tundliku naha puhul, olgu probleemiks kuivus, punetus, ekseem või psoriaas.”

Helen Hirv, üks LUMI asutajatest

Viimase aasta dermatoloogiaalased uuringud näitavad, et naha kaitsmisel ja selle tugevuse jaoks vajalike ainete tootmisel on suur roll mikrobiootal ehk nahal elavatel kasulikel bakteritel (loe ka LUMI blogistiilis postitust „Mis on ühist kakal ja tervel nahal?”). Uudissarja BIO-KLINIK toodetesse lisatud prebiootiline mikstuur soodustab nahal kasulike bakterite levikut ja vähendab kahjulike mikroorganismide võimutsemist.

Üks tänuväärsemaid aspekte LUMI toodete juures on see, et lisaks kohesele abile ja leevendusele õpetavad kodumaise ilubrändi tooted aegamööda nahka endaga paremini toime tulema. Nii ka BIO-KLINIK tooted. Lisaks kohesele niisutamisele ja lisakaitse pakkumisele aitavad sarja kreemid nahal end ise taastada järk-järgult selle struktuuri parandades ja tugevdades. LUMIle omaselt on tooted parfüümi, säilitusainete ja muude ärritajate vabad ega põhjusta punetust, kihelust või kipitust.

LUMI asutajad usuvad, et tundliku naha eest hoolitsemiseks mõeldud tooted peaksid olema looduse ja tippteaduse sümbioos. „Oluline on arendustöö käigus üles leida need õiged ained. Näiteks sodium bensonaadi nimeline säilitusaine, mis on üldiselt ohutu ja looduskosmeetikas laialt levinud, tekitab paljudel tundliku nahaga inimestel ärritust ja seetõttu oleme meie selle kasutamisest BIO-KLINIK sarjas loobunud,” selgitab arendustöö tagamaid Helen Hirv.

LUMI Bio-Klinik keha- ja näokreem

LUMI Bio-Klinik keha- ja näokreem

 

Uuendusliku tootesarja kaheks esimeseks tooteks on naha struktuuri taastav näokreem ja rahustav ning sügavniisutav kehakreem. Saladusloori kergitas on LUMI lubanud uuel aastal müüki paisata ka kannabinoide sisaldava salvi.

Valik LUMI tooteid on Loverte veebipoes novembri lõpuni 15% soodsamad. LUMI tootevalikuga saad tutvuda SIIN.

Share Button