Eesti Russian

Lumene on uues kuues

45-aastase kogemuste pagasiga Soome ilubränd Lumene ei ole võõras pea mitte ühele ilusõbrale. Olles üks põhjamaade populaarsemaid kosmeetikatootjaid, toetub bränd oma tegemistes tugevalt oma juurtele. Lumene tooted on valmistatud vaid parimatest looduslikest baasainetest. Teiste seas on võtmeelmendiks ka arktilise kliima antioksüdantide rikkad taimed, mis aitavad taastada naha noorusliku sära ja tervisest pakatava jume.

Uuenduskuuri läbinud bränd sai inspiratsiooni põhjamaisest disainist ja Skandinaavialikust ellusuhtumisest. Nii nahahooldus- kui ka jumestustoodete kujundustesse on kaasatud detaile nüansirikkast moemaalimast, ent loomult on bränd jäänud truuks oma põhjamaisele olemusele. Pakendi- ja tootedisainil on rõhku pandud eksklusiivsusele, kvaliteedile ning looduslähedusele. Kaubamärk on teinud suure arenguhüppe ning on täna võrreldav ka teiste iluvaldkonna lipulaevadega.

Lumene on uues kuues

Üks meie suuri Lumene lemmikuid on Lumene Invisible Illumination sari. Tootesarja kuuluvad Beauty Serum, Watercolor Blush ja Watercolor Bronzer. Kõik sarja tooted on nahahooldus – ja jumestustoodete hübriidid. Rikastatud vananemisvastaste peptiididega, artkilise allikavee ning murakaseemneõliga. Sarja tooted sobivad suurepäraselt just igapäevaseks kasutamiseks.

Beauty Serum ehk iluseerum ühtlustab nahatooni, annab näole kauni sära ning on seejuures mõnusalt kerge ja niisutav. Watercolor Blush lisab põskedele noorsuliku kuma ning Watercolor Bronzer sobib nii kontuurimiseks kui ka päikesepaitatud jume saavutamiseks.

Lumene Invisible Illumination

Samuti on eriti populaarseks osutunud Lumene Sisu (Urban Antidotes) tootesari, mis on loodud tugevdamaks naha loomuliku toimetulekuvõimet keskkonnast tulenevate stressorite vastu. Kombineerides puhta arktilise allikavee ja antioksüdantiderikka männikoore ja kuuseoksa ekstrakti, aitavd sarja tooted luua kaistekihi linnaelu kahjutegurite vastu ning annavad nahale külmematel talvekuudel vajaliku lisa niisutuse. Sisu on perfektne antidoot kaasaegsele elurütmile.

Proovi näiteks Lumene Sisu Urban Intense niisutavat seerumit ja Sisu Urban Deep Clean sügavpuhastavat maski.

Lumene Sisu (Urban Intense)

Et ka detsember ja meeleolukas jõuluaeg on vaid kiviviske kaugusel tasub tasapisi ka jõulukingitustele mõtlema hakata. Lumene tootevalikust leiab sel aastal kogunisti 5 imeilusat kinkekomplekti ning ka parimatest paladest kokku pandud imekauni advendikalendri.

Lumene Advendikalender

Tee Sinagi Lumene uudistoodetega tutvust ning jäta meie kodulehele tootekommentaare, mis aitaks ka teistel ilusõpradel endale uus lemmik leida. Hoia meie tegemistel silma peal ka Instagrami ja Facebookis, sest jõulukuul on meil nii mõndagi huvitavat varuks.

Share Button