Eesti Russian

Test 1: Macadamia juuksehooldusvahendid

Novembris alustasime toodete testimisega – valisime 4 hakkajat naist – Maarika, Kertu, Jelena ja Kelly, kes olid nõus enda peal läbi testima tooted, et teie valikut lihtsamaks muuta. Iga kuu saadame testijatele tooteid või testreid. Facebookis olid nõus testijateks hakkama üle 1300 inimese. Täname kõiki, kes olid valmis meid aitama!

Macadamia juuksehooldusvahendid saadeti testijatele ning siin on nende tagasiside.

Palun tutvustage, millised juuksed teil on?
Kertu: Mul on loomulikult lokkis pikad juuksed. Otstest on nad eriti kuivad ja raskesti kammitavad.
Jelena: Tumedad, keskmise paksusega, värvitud (käin juuksuris kord 3 kuu tagant), pikad (u. 50cm), kuivad otsad, pesen tavaliselt üle päeva, tihti kuivatan fööniga, sirgendan.
Maarika: Minu juuksed on pikad, vöökohani. Kahjuks on nad viimasel ajal väga tihti murduma otstest hakanud ning seetõttu vajavad lisahoolt, midagi enamat kui ainult šampoon ja palsam.


Tagasiside toodetele:
KERTU:
kertuMacadamia lokkideleKasutasin Macadamia Moisturizing Rinse‘i igal juuksepesul pärast šampoonitamist ja see jättis juuksed pehmemaks ja kergemini kammitavaks. Reviving Curl Cream sobis just minu juuksetüübile, sest see tõi lokid ilusti esile ja muutis nad vähem kahuseks. Ilma vaeva nägemata sai kiiresti ilusama soengu. Kreem oli pisut kleepuv ja juurtesse kandes jättis rasvaste juuste mulje, seetõttu kandsin seda vaid otstesse.
Healing Oil Treatment oli testitavatest toodetest mu lemmik! Kasutasin seda igapäevaselt, kandes seda nii kuivadesse kui niisketesse juustesse. Juuksed jäid siidiselt pehmed ja nägid kohe tervemad välja ning jäid mõnusalt õrnalt lõhnama. Kahjustatud juustele tõeline päästerõngas!
Toodetel oli õrn magus lõhn ja nad olid ilusa disainiga käepärastes pakendites. Niisutavat palsamit võib paksuse ja pudeli kuju tõttu olla lõpus pisut raske kätte saada.


JELENA:
jelenaflawlessMacadamia Flawless`i konsistents on nagu vahustatud või – paks ja õhuline vaht. Ei vahuta (nagu tavalised šampoonid). Meeldiv õrn lõhn. Väga mõnus asi 🙂 Juba pesemisel juuksed lähevad pehmeks ja siledaks. Piisab hästi väikesest kogusest- algul kannan peanahale ja seejärel kogu pikkusele (Kindlasti on vaja lisada vett, muidu jääb liiga paks vaht ja tuleb liiga palju võtta, et kogu pikkusele saaks panna). Kui võtta šampooni liiga palju, siis järgmiseks päevaks lähevad juuksed rasvaseks. Tulemuseks olid läikivad ja pehmed juuksed. (Rasvastele juustele see šampoon ei sobi, ma arvan).
P.S. Peale esimest pesemist eriti head tulemust mul ei tulnud, aga järgmine kord tegin nii: juurtele panin oma igapäevase šampooni, Flawless´i panin kogu pikkusele. (Midagi muud- maski või palsamit ei kasutanud). Lõpptulemus väga meeldis. Juuksed muutusid hästi kammitavaks, pehmeks, kuulekaks ja läikivaks.
Minu hinnang 4 punkti 5-st. Võtsin punkti maha kasutamise ebamugavuse pärast.

Macadamia Nourishing Leave-in Cream – paks kreem super hea lõhnaga (nätsukommid). Kantakse juustele hästi ühtlaselt (keskelt otste suunas). Muudab need pehmeks, läikivaks ja kergesti kammitavaks. Juuksed kuivades jäävad sirgeks. Ja meeldiv boonus ka- tootja lubab UV-kaitset. AGA! Peab olema selle kreemiga ettevaatlik! Samamoodi (nagu oli šampooniga) piisab hästi väikesest kogusest. Paned palju- ja puhtad, läikivad ja pehmed juuksed muutuvad rasvaseks. P.S. Ausalt öeldes, meeldis Macadamia Healing Oil Spray mulle rohkem.
Minu hinnang 3+ (5st), sest teeb juuksed raskemaks.

Kokkuvõte: Flawless`i ja Leave-in kreemi koos kasutada ei tohi (üht peale teist), sest siis jäävad tulemusena rasvased ja rasked juuksed. Kasutaksin tooteid 1-2 korda nädalas, mitte igapäevaselt.


MAARIKA:
maarikaKui esialgu Purify šampooni kasutasin, siis pudel on mugavas suuruses (hea ka trenni kaasa võtta), lõhn oli huvitav (meenutas apteeki 🙂 või isegi konkreetset ravimit, mida lapsele olen andnud). sirgendamiseksEsimese korraga ei läinud väga vahtu ja tundus nagu oleks vähe võtnud, kordasin ning läks väga vahule olenemata sellest, et esimesest korrast sai vähem võetud. Esimese pesu ajal ei kasutanud maski. Sain ka kohe ehmatuse osaliseks, kuna pärast juuste kuivatamist rätikuga tundusid juuksed väga rabedad (meenutasid käega katsudes nuku juukseid). Mõtlesin seejärel, et okei, kuna tegemist sügavpuhastava šampooniga, siis järelikult kadusid kõik viimistlusvahendite ja palsami raasud juustest. See pani ka kohe mõtlema, et mida kõike juuksed on pidanud kannatama.

Seejärel kasutasin juustesse jäetavat toitehooldust Macadamia Nourishing Leave-in Cream, mis oli väga meeldiva lõhnaga. Kasutada on mugav, kuna on kreemilaadne ning ka tuub on kergesti kasutatav. Toitekreemi võtsin vaid natukene

ning ajasin juustes laiali (võtsin esialgu vähe, kuigi olen harjunud oma juustesse panema rohkem, sest tavaliselt ei jagu vähesest kõikide juuste katmisest), üllatus oli meeldiv,et ei pidanud juurde võtma ning see vähene jagus kenasti juustele. Juuksed olid väga pehmed ning kergesti kammitavad. Sellega kadus koheselt ka šampoonijärgne hirm, et nüüd ei olegi siledad juuksed.

Macadamia Deep Repair maski kasutasin järgmisel pesukorral kui oli rohkem aega. Pakend mulle väga ei meeldinud (kuna ta ühekordne, siis arusaadav, kuid ise eelistaks tüübist või purgist võtta), kuna käed olid pärast pesu natukene veel niisked ja esimese korraga ei osanud parajat kogust võtta, siis pakend muutus libedaks ja juurde oli võtta ebamugav.
Laia piidega kammiga oli mugav maski laiali ajada. Lõhn oli meeldiv ning need 7 minutit möödusid kiiresti, avastasin, et vaja maha pesema minna alles siis kui juba 10 minutit oli möödas. Juuksed olid pärast maski väga siledad ning toitekreemi ma uuesti ei kasutanud. Juukseotsad tundusid tervemad,usun et kuu-kahe pärast on nad veelgi säravamad ja tervemad.

Kokkuvõte: Soovitan kõigile Macadamia tooteid, sest nad tõesti toidavad ning hellitavad juukseid juurtest otsteni. Ise kavatsen jätkata Macadamia toodete kasutamist, kuna kulub vähe ning ei pea väga tihti uut ostma.


Testi ka sina Macadamia tooteid. Loverte e-poes on saadaval erinevas mõõdus tooteid. Toodete juures on võimalik tutvuda ka teiste kasutajate tagasisidega.

Millised on sinu lemmikud Macadamia sarjast?

Share Button