Eesti Russian

Parfüümide TOP 2014

Vaatamata sellele, et igal aastal tuleb müüki palju uusi parfüüme, on paljud vanad lemmikud siiski hinnas. Aga muidugi – kui oled leidnud oma lemmiku lõhna, siis miks seda vahetada? Paljud kasutavad aastaid sama parfüümi, kuna see on niivõrd lemmik.

parfüümid

2014. aastal on Loverte naiste TOP 3:

1. Versace Bright Crystal Eau De Toilette –
versace-bright-crystal_5_8unikaalne ja värske lilleline lõhn. Läbipaistev sädelus paljastab mahlase vesiguaava poolt magusaks muudetud kastepiiskade õrna hõngu, visteeria ning mustsõstra jäiseid nüansse, mis ühtekokku moodustavad harmoonilise segu. Donatella Versace on öelnud, et soovis luua sellist lõhna, mida ta ise armastab – kutsuvat, värsket ja lillehõngulist. Versace Bright Crystal on parfüüm, mis ilmutab end ajatu elegantsi õhkuvas pudelis ning paljastab järk-järgult oma värsked ja lillelõhnalised noodid.
2. Lanvin Eclat D´Arpege Eau De Parfum –
õrn, habras ja ingellik parfüüm. See on puuvilja-lilleline lõhn, mis kannab endas esimeste kevadpäevade värskust, kui on tunda intensiivset lillede õitsemist ja õrna roheliste lehtede hõngu.
3. Dolce & Gabbana Anthology No. 3 L’Imperatrice Eau De Toilette –
pühendatud päeva staarile. See on täis energiat ja maagiat, mille kandja on hetkega kõigi tähelepanu võitnud. See on eriti meelas lõhn mahlastest puuviljadest.

Loverte 2014 meeste parfüümide TOP 3:

1. Versace Man Eau Fraiche Eau De Toilette –
versace-man-eau-fraiche-1_2_2värskem versioon Versace Man parfüümist. Kui originaal Versace Man kandis endas tänu tubaka nootidele teatud Latiino hõngu, siis Versace Man Eau Fraiche-l on vahemere värskus ja kvaliteet. See kannab endas seksikat, suvist ja maskuliinset hoiakut, millele on võimatu vastu panna.
2. Giorgio Armani Acqua di Gio pour Homme Eau De Toilette –
inspireeritud Pantellerie saare ilust, kus Giorgio Armani veetis oma puhkused. See lõhn on vabadusest, täis tuult ja vee värskust. Täiuslik harmoonia magusatest ja soolastest merevee nootidest, mis annavad nahale päikselise soojuse. Selle teravad tsitruse noodid on pehmendatud puidu, muskusega.
3. Trussardi My Land Eau De Toilette –
klassikaline ja modernne puidu-sõnajalalõhn meestele. See lõhn tähistab itaallaste ajatut elegantsust ja jõudu, samas ka nende kirkaid tundeid. Lõhn on mõeldud mehele, kes reisib maailmas ringi, kuid tunneb end koduselt vaid oma linnas.

2014. aasta uued lemmikud

Hugo Boss

Hugo Boss

Vaatamata sellele, et vanad head parfüümid on kõikjal meiega kaasas, on siiski aeg-ajalt ka uutel tulijatel võimalus saada lemmikuteks. 2014. aastal on nendeks naiste parfüümidest Hugo Boss Nuit Pour Femme ja meeste parfüümidest Hugo Boss Bottled Unlimited.

Hugo Boss Nuit pour Femme on inspireeritud elegantsest ja stiilsest väiksest mustast kleidist ning enesekindlusest, mida selle ajatu kleidi kandmine naisele annab. See parfüüm on sensuaalne ja ülinaiselik ning loob meeliülendava meeleolu eelseisvaks õhtuks.

 

Hugo Boss

Hugo Boss

Boss`i moemaja limiteeritud versioon, Hugo Boss Bottled Unlimited on värskusest ja energiast pakatav parfüüm meestele. Selle kosutava ja meheliku lõhna loomisel on lõhnaloojad inspiratsiooni ammutanud eesmärgi saavutamiseks vajalikust vastupidavustest ning selle saavutamisel tekkivast adrenaliini tulvast.

Vaata kõik uusi parfüüme Loverte poest.

Share Button