Eesti Russian

Särava jume saladus | Scrub Love

Särav ja tervisest pakatav jume on miski, mille poole püüelda. Seekordses postituses teeme juttu ühest oluliseimast ja samas ka lihtsamaist nahahooldusprotseduurist – koorimisest.

Inimese nahk uueneb ligikaudu 28-päevase tükli vältel – nooremas eas arenevad rakud kiiremini, ent vananedes aeglustub protsess järk-järgult. Uued naharakud tekivad naha pealmises kihis ehk dermises. Tekke käigus lükkavad nad vanemad rakud pealmisesse kihti ehk epidermisesse, kust neist suurem osa loomulikul teel ära pudeneb. Mõned kangekaelsemad rakud jäävad aga nahale kauemaks.

Surnud naharakud muudavad jume tuhmiks ja elutuks, annavad nahele kareda ja ebatasase tunde ning ummistavad poore, mis omakorda aknet ja muid naha probleeme tekitavad. Koorimine on tõhus viis surnud naharakkude eemaldamiseks, pooride puhastamiseks ja säravama jume loomiseks. Samuti aitab kergelt masseerivate ringjate liigutuste kasutamine kaasa vere- ja lümfiringe elavdamisele ka naha sügavamates kihtides ning seeläbi paraneb ka üleüldine toitainevarustus nahas.

Hetke ühed huvitavamad ja keskkonnasõbralikud koorijad tulevad briti brändilt Scrub Love. Kaubamärgi pilkupüüdvates disainpakendites kehakoorijad on valmistatud vaid parimatest 100% looduslikest baasainetest. Erinevate lõhnakombinatsioonide seast leiab igaüks oma nahatüübile ja maitsemeelele sobiva koorija. Teiste seas leidub toodetes ka hinnalisi argaania-, kooks-, magusmadli-, ja piparmündiõlisid, mis aitavad efektiivselt võidelda naiste suurima vaenlase – tselluliidiga. Kasutatud toorained on saanud ka keskkonnaorganisatsiooni Vihmametsade Sihtasutus kinnitava märgise.

Scrub Love kehakoorija

Scrub Love sügavniisutav kakaovõi kehakoorija

Tumeda šokolaadi koorija sobib eelkõige normaalsele või kuivale nahale. See kakaost valmistatud koorija lõhnab lihtsalt IMELISELT. Tootes leidub kakovõid, mis tagab naha sügava niisutatuse, ja oliiv- ning magusmandliõli, mis turgutavad naharakkude uuenemisprotsessi.

Scrub Love virgutav kohvi kehakoorija

Kohvi baasil valmistatud koorija toidab nahka kasulike vitamiinidega, vähendab punetust ning jätab naha uskumatult pehme. Kohv, looduslik antioksüdant, elavdab vereringet ning alandab põletikku, võitleb tselluliidi ja ketendava nahaga. Magus apelsini õli lõhnab lummavalt ja aitab nahal vabaneda kahjulikest ainetest.

Scrub Love niisutav kookosõli kehakoorija

Kookose ja jõhvika ebatavaline kooslus sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Säraandev antioksüdantide rikas koorija jätab naha sileda ja hästi lõhnavana. Koorija soodustab naharakkude kiiret uuenemist ja tagab ühtlasema jume.

Scrub Love kehakoorija

Brändi tooted on igati pidi loodussõbralikud. Neis ei leidu kajulike lisaaineid – parabeene, SLS (Sodium Lauryl Sulphate), ega mikroplasti.  Scrub Love ei testi loomadel ning koorijad sobivad seeläbi kasutamiseks ka veganitele.

Share Button