Eesti Russian

Sleek Makeup toonid

Sleek Makeup on Loverte valikus olnud juba mõnda aega ning paljud on avastanud enda jaoks uusi lemmikuid Sleek toodete seast. Sel korral näitame erinevate jumestustoodete toonide valikut, et igaüks leiaks endale võimalikult sobiliku.

HIDE IT CONCEALER

hide it
sleek_makeup_hide_it_concealer_spf15_no.01Sleek Makeup Hide It Concealer on kerge kuni keskmise katvusega peitepulk. Peitepulk peidab kõik väsimusmärgid, tumedad silmaalused, nahavead ja –puudused ning ühtlustab jumet. Koostis sisalduv UV-filter kaitseb kahjuliku päikesekiirguse eest. See salajane „ilurelv“ on vajalik kaasalane igal aastaajal.
VAATA POES >>

 

CC CREAM

CC Cream
sleek_makeup_cc_cream_spf29_fairSleek Makeup CC Cream on niisutav, kaitsev, nahavigu peitev, jumet parandav ja ühtlustav kreem. Koostises sisalduv C-vitamiin kaitseb nahka vabade radikaalide kahjuliku mõju eest, vähendab kortsude ja miimikakurdude teket, parandab naha elastsust. Niisutava koostisega kreem toidab nahka, ühtlustab nahatooni, muudab tuhmi ja väsinud jume värskeks ning toob esile naha loomulikku sära, UV-filtrid kaitsevad nahka päikesekiirguse kahjuliku mõju eest.
VAATA POES >>

BASE DUO KIT

duo kit
sleek_makeup_base_duo_kit_no.335_barleySleek Makeup Base Duo sisaldab niisutavat puuderkreemi ja erakordselt õhukese tekstuuriga kompaktpuudrit. Jojobaõli sisaldav jumestuskreem sulandub kergesti nahal, katab naha siidiselt sileda ja kerge sametise kihiga. Koostises sisalduv E-vitamiin parandab nahka ning UV-filtrid kaitsevad päikesekiirguse kahjuliku mõju eest. Kompaktpuuder kontrollib rasu ja garanteerib kauakestva, veatu ning mati lõppviimistluse.
VAATA POES >>

 

 

NEW SKIN REVIVE FOUNDATION

sleek foundation
sleek_makeup_new_skin_revive_spf15_foundation_no.980_oysterSleek Makeup New Skin on kauakestev, keskmise katvusega jumestuskreem. Kerge, siidise tekstuuriga kreem sulandub kergesti nahal, silub nahka ning tänu õlivabale koostisele ei ummista poore. UV-filtri kaitsevad nahka päikesekiirguse kahjuliku mõju eest. Jume jääb värske, veatu ja loomulik.
VAATA POES >>

Share Button