Eesti Russian

Suhkrusprei. Soolasprei uus tulemine?

Eelmiste aastatega hulgaliselt tähelepanu kogunud (mere)soolaspreile on tekkinud kõva konkurent. Nii mitmegi juuksehooldus kaubamärgi tootevalikusse on lisaks soolaspreile lisandunud ka suhkrusprei. Mõlema toote eesmärk on pealtnäha ühene – anda juustele volüümi ja tekstuuri ning lisada kiharatele see kaunis puhkuse look – muretu ja vaba California chic. 

Suhkru- ja soolasprei 

Mille poolest suhkru- ja soolasprei siis erinevad? Olles proovinu mõlemat, võime julgelt väita, et üks ei lükka teist troonilt. Olgugi, et lõpptulemus on sisuliselt sama, on mõlemal tootel omad plussid ning valiku peaks tegema oma juuksetüübile ja soovitud tulemusele vastavalt.

Kui straight-from-the-beach, päikese ja tuule käes kuivanud, loomulikult (või mitte nii loomulikult) laines juuksed ning meresoolast krudisev tekstuur ja volüüm on see, mida jahid, siis on soolasprei sulle loodud. Sundimatult vaba ja võluv soeng on garanteeritud!

Et soolaspreide peamine komponent sool on pigem kuivatava iseloomuga, siis suhkrusprei on hea alternatiiv just neile, kelle juuksed on kuivemad. Suhkrusprei ei anna juustele krudisevat efekti ning juuksed jäävad kokkuvõttes pehmemad. Lisaks sellele on suhkrurooekstrakt väga niisutav ja toitev ning sprei annab juustele ka kauni sära. Kui soolasprei sobib paremini suvekuudesse, siis suhkrusprei pehmem ja niisutavam koostis on suurepärane aastaringselt.

 

Beach Hair

Suhkrusprei – millist valida?

Proovi näiteks Wella Professionals EIMI Sugar Lift spreid, mis lõhnab imeliselt ning sobib imehästi just poolpikkadele juustele. Suhkrusprei leiab ka Cutrin Muoto viimistlustoodete sarjast – Cutrin Muoto Silky Texture Sugar Spray.

Suhkruspreid

Soolasprei – millist valida?

Soolapreisid leiab Lovertre tootevalikust rohkem. Üks meie lemmikuid on näiteks Wella Professionals EIMI Ocean Spritz soolasprei, mis kaitseb ka kahjuliku UV-kiirguse eest. Imelised on ka Balmain Hair Couture Texturizing Salt Spray, mis sisaldab ka siidiproteiini ja argaaniõli, Löwengrip Care & Color Feel the Waves Sea Salt Spray (viimistlus- ja hooldustoode ühes) ja  Cutrin Muoto Rouch Texture Salt Spray, mis sisaldab ka looduslike kasesuhkruid, mis niisutavad ja tugevdavad juukseid).

Soolaspreid

Share Button