Eesti Russian

Sumedad suve parfüümid!

Üks õige suve parfüüm peaks mõtteis ikka puhkusele viima, kas pole? Eks vahvaid suvelõhnu ole maa ja ilm, kuid vahel on mõnus kui keegi need kõige-kõigemad lihtsalt kokku kogub ja ühte kokku paneb. Siit ka seekordne postitus … Teeme juttu meie suvistest parfüümilemmikutest, räägime nii lõhanbukettidest kui ka nende saamislugudest. 

Chloé Love Story Eau Sensuelle sobib justkui valatult igaks suviseks ettevõtmiseks. Tsitruse ja passioonivilja nootidega parfüüm on inspireeritud päikese loojangust Pariisis Seine’i jõekaldal, linna lõputust romantikast ja armastuse tabalukkudest Pont des Arts’i sillal. Kirsiks tordil on parfüümi imemarmas naiselik välimus.

Chloé Love Story Eau Sensuelle

 

Escada Fiesta Carioca
Spetsiaalselt Escada 25. suvelõhande aastapäevaks loodud parfüüm viib sind mõtteis Rio de Janeiro’sse, kirevasse karnevalide pealinna. Escadale omaselt on Fiesta Carioca inspireeritud lõputust suvest, kuumast päikesest ja pikkadest suve päevadest. Fiest Carioca on kindla peale minek, kui jumaldad magusaid eksootiliste lõhnanootidega parfüüme.

Escada Fiesta Carioca

 

Giorgio Armani Sun di Gioia on omanäoline parfüüm, mis seob eksootilise plumeeria lille ja vanilje mõnusalt magusa lõhna. Sun di Gioia ammutab inspiratsiooni päikselistest päevadest soojal rannaliival ning on suurepäraselt tabanud esimeste päikesekiirte hõngu nahal. Parfüüm sobib oma olemuselt suurepäraselt just soojematesse suvekuudesse.

Giorgio Armani Sun di Gioia

 

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh on üks meie suuri suviseid lemmikuid! Parfüümi värsked lõhnanoodid on segatud meeldiva vaarika, greibi ja pirni tasakaalukaga magususega. Lõhn on nooruslik, peen ja võluv. Daisy Eau So Fresh on justkui kõige imelisema suvepäeva kehastus ja suurepärane lisand kõikide lõhnasõprade kollektsiooni!

Marc Jacbos Daisy Eau So Fresh

Sel nädalal – 10.07-16.07 – on kampaania raames kõikidele parfüümidele transport DPDga TASUTA! Carpe diem ja luba endale veidi luksust! Anna meilegi teada, milline on sinu suvine lemmik lõhnade kirevast maailmast – tag’i meid Instagramis (@lovertre_com)/Facebookis või jäta kommentaar selle postituse alla!

 

Share Button