Eesti Russian

Test 3: Tigi juuksehooldus

Novembris alustasime toodete testimisega – valisime 4 hakkajat naist, kes olid nõus enda peal läbi testima tooted, et teie valikut lihtsamaks muuta. Iga kuu saadame testijatele tooteid või testreid. Facebookis olid nõus testijateks hakkama üle 1300 inimese. Täname kõiki, kes olid valmis meid aitama!

Saatsime igale testijale Tigi šampooni ja palsami vastavalt juuksetüübile.

Palun tutvustage, millised juuksed teil on?
Anette: Kasutan igapäevases hoolduses šampooni ja palsamit. Peale pesu seerumit, juukseõli ja kui sirgendan, siis ka kuumakaitsevedelikku. Üldiselt valin šampooni sellise, mis ei muudaks juukseid ruttu rasvaseks ja peadligi hoidvaks ja palsami, mis sobiks kuivadele juukseotstele.
Maarika: Minu juuksed on pikad, vöökohani. Kahjuks on nad viimasel ajal väga tihti murduma otstest hakanud ning seetõttu vajavad lisahoolt, midagi enamat kui ainult šampoon ja palsam.
Jelena: Tumedad, keskmise paksusega, värvitud (käin juuksuris kord 3 kuu tagant), pikad (u. 50cm), kuivad otsad, pesen tavaliselt üle päeva, tihti kuivatan fööniga, sirgendan.

Tagasiside:

ANETTE:
anette Tigi Bed Head Recharge ShineMistahes ilutooteid ostes jääb pilk esmalt pidama toodetele mille pakend on silmatorkav ja ilus. Nii Tigi Bed Head Recharge šampoon, kui ka Tigi Bed Head Recharge palsam on vallatutes roosades pudelites, mis tõmbavad pilku. Välisele ilmele ei jää sugugi alla ka toodete lõhn, mis on nii isuäratavalt hea, et kohe tekitab soovi neid kasutada. Suurimaks plussiks mõlema toote puhul on see, et neid kulub tõesti vähe. Piisab juba väga väikesest kogusest šampoonist, mis hakkab kergelt vahutama. Sama kehtib ka palsami kohta. Palsam on tiheda tekstuuriga ja tänu sellele saab selle hõlpsalt juustele kanda. Tihtipeale on palsamid nii vedelad, et pool jookseb käte vahelt maha ja juustesse ei jõuagi. Tavaliselt kasutan pesemisjärgselt ka sprei-palsamit, et juukseid oleks hõlpsam kammida. Nende toodete puhul see vajadus täielikult puudus. Juuksed jäävad peale pesemist läikivad, pehmed, super hea lõhnaga ja kohevad.

MAARIKA: 
tigi

maarikaTigi Bed Head Elasticate Strenghtening šampoon on väga meeldiva lõhnaga ning ka kasutusmugavus oli väga hea. Uus pudeli kujundus oli väga huvitav, kuid jällegi, kui pudel peaks hakkama tühjaks saama, siis ei ole vaja pudelit hakata tagurpidi keeram

a ning lootma jääma, et šampoon valguks põhjast alla. Ta on juba algselt nö tagurpidi, mis tegi ka toote kasutamise ja kätte saamise väga mugavaks. Palsamil oli jällegi selline omamoodi spetsiifiline lõhn, ta ei olnud halb, kuid ka ei midagi väga head. Samas meeldis mulle aga see, et šampooni lõhn oli sedavõrd tugev, et “mängis” palsami lõhna üle.

Kui ma need pudelid pakist välja võtsin ning lugesin, mida need tooted teha lubavad olin ootusärevuses, et toimet oma juustel näha. Kuna ma väga tihe peapesija pole, siis ei oska nüüd öelda, kas see kuu ajaline kasutamine oli piisav tulemuste nägemiseks. Hetkel võin öelda, et kahjuks väga ei toiminud. Juuksed muutusid küll pehmemaks ning kergemalt kammitavaks, kuid elastsemaks ei muutunud/katkesid kammimisel jätkuvalt.

JELENA: 

tigi_oatmeal-jelenaCatwalk by Tigi Oatmeal & Honey Nourishing šampoon on suhteliselt paksu konsistentsiga, vahutab väga hästi ja on meeldiva lõhnaga. Seda on mugav juustele kanda. Minu meelest peseb suurepäraselt juuksed läbi ja tulemuseks on juuksed pehmed, siledad ja säravad. Kasutan oma kuivadel juustel fööni ja sirgendajat ning see šampoon tõesti sobib sel puhul. Kindlasti ostan veel. Annan hindeks 5 5-st.
Catwalk by Tigi Oatmeal & Honey Intense Nourishing mask on samamoodi suurepärase lõhnaga. Panin ainult poolele pikkusele 3 minutiks. Maha pesta oli lihtne, juuksed jäid elastsed ja tundusid tugevamad. Pärast maski oli kammimine samuti lihtne. Eriti hea on see, et juuksed ei muutunud raskemaks. Minu juustele sobis mask hästi, andis läiget ja taastas. Ostan veel. Hindeks samuti 5.

Vaata Tigi tooteid Loverte e-poes.

Share Button